ABAP Developer

Opis oferty

Naszym Klientem jest międzynarodowe, globalne Centrum IT , które w związku z dynamicznym rozwojem projektów IT poszukuje osoby na stanowisko ABAP Developer oraz ABAP Mid-Developer.

Twój główny zakres zadań:

  • Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych SAP w roli programisty - tworzenie nowych funkcjonalności (aplikacje, raporty, formularze, transakcje dialogowe) w systemach SAP oraz implementacje rozszerzeń standardowej funkcjonalności systemu – język programowania ABAP
  • Rozwój w różnych technologiach programistycznych (HANA, FIORI, XI)
  • Wsparcie konsultantów biznesowych na projektach u klientów
  • Przygotowanie dokumentacji technicznych i instrukcji użytkownika

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Home office i możliwość pracy zdalnej do 50% w skali miesiąca
  • Miejsce parkingowe
  • Szkolenia rozwojowe
  • Współfinansowanie badań i certyfikacji
  • Karta sportowa
  • Lekcje angielskiego (także online)
  • Wydarzenia integracyjne
  • Akcje charytatywne
  • Indywidualny pakiet szkoleniowy

Wymagania

  • Przynajmniej roczne doświadczenie programistycznego w środowisku SAP
  • Znajomość języka ABAP, systemów ERP oraz relacyjnych baz danych
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Wykształcenie na poziomie minimum tytułu inżyniera